دانلود نرم افزار کتاب مقامات خواجه نقشبند رحمه الله

بازدیدها: ۳۲پس از استقبال گرم دوستداران دین مبین اسلام و درخواست مکرر شما عزیزان در تلاش شدیم تا کتاب مبارک مقامات حضرت خواجه نقشبند رحمه الله را بصورت نرم افزار در دسترس قرار دهیم تا استفاده از این کتاب گران سنگ آسان تر گردد. به لطف حضرت حق تعالی امروز این نرم افزار آماده شد … ادامه دانلود نرم افزار کتاب مقامات خواجه نقشبند رحمه الله

دانلود نرم افزار مجموعه اشعار بی بی مستوره پرچمنی عارفه بزرگ نقشبندی رحمها الله

بازدیدها: ۸با توفیق خداوند متعال، همت جوانان مخلص و دعای خیر شما همراهان دائمی اینک نرم افزار آندرویدی مجموعه اشعار بی بی مستوره پرچمنی ـ رحمها الله ـ حاضر شده و در دسترس شما علاقمندان قرار می دهیم از امکانات نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود ۱- تعویض کردن فونت مطلب ۲- … ادامه دانلود نرم افزار مجموعه اشعار بی بی مستوره پرچمنی عارفه بزرگ نقشبندی رحمها الله

دانلود نرم افزار و کتاب مثنویات شمس العارفین

بازدیدها: ۶بنا به استقبال کم نظیر دوست‌داران و مشتاقان شعر عرفانی از کتاب ارزشمند مثنویات شمس العارفین، نسخه آندروید این کتاب جهت دسترسی بهتر و آسانتر  آمده کرده و در اختیار شما سروران قرار دادیم.   برای جلوگیری از خراب شدن فایل کتاب، بصورت فایل rar آپلود شده است؛ برای استفاده لطفا نرم افزار rar  … ادامه دانلود نرم افزار و کتاب مثنویات شمس العارفین

دانلود نرم افزار و کتاب احکام حج و عمره در مذهب حنفی

بازدیدها: ۲۴سلام. می توانید از این قسمت کتاب احکام حج و عمره در مذهب حنفی را هم به صورت PDF و هم نرم افزار آندروید دانلود کنید. برای دانلود کتاب با فرمت PDF روی جلد کتاب کلیک کنید. برای دانلود کتاب بصورت نرم افزار آندرویدی (apk) روی عکس زیر کلیک کنید.

کتاب بهترین همنشین

بازدیدها: 24

یکی از عوامل سعادت و خوشبختی، مطالعه و رشد دادن عقل خود با مطالب مفید است. هر عالِمی شما را به مطالعه و کتاب خوانی توصیه می‌نماید تا جهالت و نادانی از تو دور شود و می‌گوید: کتاب، همنشینی است که در تمجید و ستایش تو مبالغه نمی‌کند و دوستی است که تو را فریب نمی دهد؛ کتاب، رفیقی است که تو را خسته نمی‌کند، راهنمایی است که تو را به بدبختی نمی اندازد، همسایه ای است که کندی رفتار تو را نمی پسندد و نمی‌خواهد از قافله باز بمانی؛ همراهی است که نمی‌خواهد داشته هایت را با چاپلوسی و تملّق از دستت بیرون بیاورد؛ کتاب با تو با مکر و دسیسه رفتار نمی‌نماید و با تزویر و دورویی، تو را نمی فریبد و به تو دروغ نمی‌گوید.

کتاب، چیزی است که هرچه بیشتر به آن بنگری تو را بهره مند می‌سازد و استعدادهایت را شکوفا و زبانت را شیوا و ساختارت را زیبا می‌گرداند؛ هرچه بیشتر کتاب بخوانی، سخنان و کلمات زیبایی از زبانت بیرون خواهد آمد و شاد و سرحال خواهی گشت و دلت، آباد خواهد شد.

ادامهکتاب بهترین همنشین

زندگینامه عالم ربانی عارف صمدانی حاج خلیفه عبدالرئوف مجیدی(رح) + دانلود کتاب اشعار ایشان(دیوان شایق)

بازدیدها: 13

بسم الله الرحمن الرحیم

«یَرْفَعِ أللَّهُ ألَّذِینَ ءَامَنُواْ مِنکُمْ وَ ألَّذِینَ أُوتُواْ ألْعِلْمَ دَرَجَاتٍ»

نقشبندیه عجـب قافلـه ســالارانند

که برند از ره پنهان به حرم قافله را

این طلیعه نور و هدایت علیا حبل المتینی است برگرفته از مشکات با برکات کتاب الله و سنت نورانی رسول الله(ص) که پس از آن حضرت به نجوم هدایت و پیشوایان دین حضرات صحابه(رض) رسید.

ایشان این میراث گرانبها را به تابعین و تبع التابعین و سلف صالحین (رح) عرضه نمودند. حضرات سلف صالح هر کدام با عناوین مختلف پا در عرصه خدمت نهادند که از این میان، حضرات خواجگان به نام نقشبندیه، نور سنت و حقیقت را تا بی نهایت گسترش دادند. حضرت امام ربانی مجدد الف ثانی(رح) می فرمایند: طریقه نقشبندیه همان راه و روش اصحاب کرام(رض) است که آسان ترین و کامل ترین راه برای معرفت و خداشناسی است. نقشبندان با استقامت به شریعت و اجتناب از بدعت در هر عصر انسان های والا مرتبه ای را تربیت و تحویل جامعه انسانیت دادند. ایشان مرید و محب تربیت نکرده؛ بلکه ثمره ارشاد و دعوتشان مرادان و محبوبانی بود که با صدق دل و اخلاص کامل چون خورشید انوار حقیقت مصطفوی(ص) منتشر کرده جویندگان راه حق را از عرصه میدان حیرت به دارالسلام و محبت و معرفت رساندند.

haj-khalifeh-abduorauof-majidi-shamsiyeh

ادامهزندگینامه عالم ربانی عارف صمدانی حاج خلیفه عبدالرئوف مجیدی(رح) + دانلود کتاب اشعار ایشان(دیوان شایق)

اسامی کتابهای چاپ شده توسط خانقاه پیران کبار نقشبندیه

بازدیدها: 27

خلاصه و چکیده ای از کتابهایی که اهم موضوعات آنها درباره عرفان و تصوّف و چگونگی سیر و سلوک طریقه عالیه حضرات نقشبندیه که با دلائل کتاب الهی و سنت نبوی و اقوال صالحین جمع آوری شده و برای پویندگان راه حقیقت به نشر رسیده است به شرح زیر می باشد.

۱ـ جامع السّلوک: مؤلّف حضرت مولانا امان الله نقشبندی مجدّدی(رح) که ایشان در حدود سال ۱۲۷۵ هـ . ق این کتاب را در کاکان بخارا به زیور طبع آراستتند. Download

 موضوع کتاب: عرفان و سیر و سلوک طریقه نقشبندیه و همچنین سبقات و آداب و روش بزرگان این سلسله مبارکه. پس از گذشت یک قرن از چاپ کتاب، به علّت مندرس شدن اوراق و ترس از بین رفتن آن، در سال ۱۳۴۶ هـ . ش توسط حضرت حاج شمس الحق نقشبندی مجدّدی(رح) در چاپخانه گوتمبرگ مشهد تجدید چاپ گردید و پس از ۳۷ سال از تجدید کتاب، به علّت تقاضای بسیار جامعه عرفان به منظور استفاده عامه، توسط خادم خانقاه طریقه عالیه نقشبندیه در سال ۱۳۸۳ تجدید چاپ شده و ملحقاتی به آن افزوده شده است.

ادامهاسامی کتابهای چاپ شده توسط خانقاه پیران کبار نقشبندیه

دانلود کتاب حجه السالکین فی رد المنکرین

بازدیدها: 60

کتاب حجه السالکین فی رد المنکرین از تصانیف جامع المعقول و المنقول، زبده المشایخ، حضرت مولانا غوث محمد نقشبندی مجددی(رح) و شرح آن مسمّی به مصباح السالکین فی رد الطاعنین تألیف عالم ربانی جناب خلیفه عبدالواحد نقشبندی مجددی کتابی جامع و کامل در علم تصوف است که با دلایل و براهین مستدل و مستند از قرآن کریم، حدیث شریف، فقه و آثار سلف صالح اثبات گردیده است.

hojat1-2

ادامهدانلود کتاب حجه السالکین فی رد المنکرین

دانلود کتاب طریقه الراشدین و حجه المسترشدین

بازدیدها: 23

سلام

می توانید از این قسمت کتاب طریقه الراشدین و حجه المسترشدین را دانلود کنید.

در ادامه متبرکاً اختتامیه کتاب را برای مطالعه گذاشته ایم.

برای دانلود روی جلد این کتاب جامع کلیک کنید.

دانلود کتاب طریقه الراشدین و حجه المسترشدین

ادامهدانلود کتاب طریقه الراشدین و حجه المسترشدین

ختم خواجگان

بازدیدها: ۳۲برای شما دلایل و نحوه خواندن ختم خواجگان رو می گذاریم. می توانید از پست دانلود کنید. Download ما را با نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده خود همراهی کنید. التماس دعا.

روش خواندن حزب البحر

بازدیدها: ۴۲سلام. شما عزیزان می توانید از روش خواندن حزب البحر را دانلود کنید. Download منتظر نظرات، پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم. التماس دعا…

مجموعه ی اشعار بی بی مستوره نقشبندی عارفه بزرگ نقشبندی

بازدیدها: ۱۹دائمــا از تــو الـهــی لطف ها دارم امیـد                       گر نباشـد از تـو امیدم کجا دارم امید صرف کردم عمر خود چون دوستان بی وفا                       گرچه کردم بی وفایی ها وفا دارم امید می توانید از این قسمت مجموعه اشعار عارفانه حضرت بی بی مستوره عارفه بزرگ نقشبندی مجددی(رح) را با فرمت PDF دانلود کنید. برای … ادامه مجموعه ی اشعار بی بی مستوره نقشبندی عارفه بزرگ نقشبندی

<