آموزش سبقهای نماز

بازدیدها: 17

آموش سبقهای نماز به صورت تصویری (مناسب برای کودکان)

سُبحَانکَ اللّهُمَّ وبحَمدِکَ وتَبارَکَ اسمُکَ وتعَالى جَدُّکَ ولااِلهَ غَـیرُکَ

پاک و منزهی بار الها، و سزاوار ستایش، و مبارک است نام تو، و بزرگ است شأن تو، و نیست معبودی بجز تو.

دانلود و مشاهده در آپارات
مشاهده در یوتیوب

اَلتَّحِیَّاتُ ِللهِ، وَالصَّلَوَاتُ وَالطَّیِّبَاتُ، السَّلاَمُ عَلَیْکَ اَیُّهَا النَّبِیُّ وَ رَحْمَهُ اللهِ وَ بَرَکاَتُهُ، السَّلاَمُ عَلَیْنَا وَ عَلَى عِبَادِ اللهِ الصَّالِحِیْنَ، أَشْهَدُ أَنْ لاَ إِلَهَ إِلاَّ اللهُ، وَأَشْهَدُ أَنَّ محمّداً عَبْدُهُ وَ رَسُوْلُهُ.

تمام عبادات قولی برای خداست و عبادات جسمان و عبادات مالی. سلام بر تو باد ای نبی و حمت خدا و برکات او (برتو باد). سلام بر ما و بر بندگان خدا که شایسته اند. شهادت میدهم که نیست معبودی جـز الله و شهادت میدهم بی شک محمد بنده او و پیامبر اوست

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

اَللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ عَلَى آلِ مُحَمَّدٍ ، کَمَا صَلَّیْتَ عَلَى إِبْرَاهِیْمَ وَعَلى آلِ إِبْرَاهِیْمَ، إِنَّکَ حَمِیْدٌ مَجِیْدٌ، اَللَّهُمَّ بَارِکْ عَلَى مُحَمَّدٍ وَعَلَى آلِ مُحَمَّدٍ ، کَمَا بَارَکْتَ عَلَى إِبْرَاهِیْمَ وَعَلَى آلِ إِبْرَاهِیْمَ، إِنَّکَ حَمِیْدٌ مَجِیْدٌ.

پروردگارا رحمت نازل فرما بر محمد و بر آل محمد چنانچه رحمت نازل فرمودی بر ابراهیم و بر آل ابراهیم بی شک تو دارای همه خوبیها و بزرگیها هستی. پروردگارا برکت نازل فرما    بر محمد و بر آل محمد چنانچه برکت نازل فرمودی بر ابراهیم و بر آل ابراهیم بی شک تو دارای همه خوبیها و بزرگیها هستی

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

اَللَّهُمَّ اغْفِرْلِی وَ لِوَالِدَیَّ وَ لِاُسْتَاذِی وَ لِجَمِیْعِ المُؤمِنِینَ وَ المُؤمِنَاتِ وَ المُسْلِمِینَ وَ المُسْلِمَات، اَلاَحْیَاءِ مِنْهُمْ وَ الاَمْوَات؛ رَبَّنَا اَتِنَا فِی الدُّنْیَا حَسَنَهً وَ فِی الآخِرِهِ حَسَنَهً وَ قِنَا عَذَابَ النَّارِ وَ احْشُرْنَا مَعَ الاَبْرَارِ بِرَحْمَتِکَ یَا اَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.

پروردگارا ببخش مرا وپدر و مادرم را و استادم را و تمام مردان مؤمن را و زنان مؤمن را و مردان مسلمان را و زنان مسلمان را زنده های آنها را و اموات آنها را به رحمت خود، پروردگارا! به ما در دنیا نیکی عطا کن، و در آخرت (نیز) نیکی(عطا فرما) و ما را از عذاب آتش نگه دار و ما را با ابرار حشر گردان؛ ای مهربان ترین مهربانان.

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

اَلَّلهُمَّ اِنَّا نَسْتَعِیْنُکَ وَ نَسْتَغْفِرُکَ وَ نُؤْمِنُ بِکَ وَ نَتَوَکَّلُ عَلَیْکَ وَ نُثْنِیْ عَلَیْکَ الْخَیْرَ، نَشْکُرُکَ وَ لاَ نَکْفُرُکَ، وَ نَخْلَعُ وَ نَتْرُکُ مَنْ یَّفْجُرُکَ.

اَلَّلهُمَّ اِیَّاکَ نَعْبُدُ وَ لَکَ نُصَلِّیْ وَنَسْجُدُ وَ اِلَیْکَ نَسْعَی وَ نَحْفِدُ، نَرْجُوْ رَحْمَتَکَ وَ نَخْشَی عَذَابَکَ اِنَّ عَذَابَکَ بِالْکُفَّارِ مُلْحِقْ.

پروردگارا! ما از تو یاری می جوییم و از تو طلب بخشش می کنیم و ایمان می آوریم به تو و توکل می کنیم بر تو و تسبیح می گوییم تو را به نیکی و تو را شکر می گوییم و کفر نعمت به تو نمی کنیم  و رها خواهیم کرد و ترک خواهیم گفت هر کس را که نافرمان تو باشد.

بارالها! فقط تو را می پرستیم و بر تو نماز می گذاریم و بر تو سجده می گذاریم و بسوی تو می شتابیم و برای تو خدمت می کنیم امیدواریم به رحمت تو، و می ترسیم از عذاب تو بی شک عذاب تو به کافران خواهد رسید.

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

دعای نمازهای جنازه:

اَللّهُمَّ اغْفِرْ لِحَیِّنَا وَ مَیِّتِنَا وَ شَاهِدِنَا وَ غَائِبِنَا وَ صَغِیْرِنَا وَ کَبِیْرِنَا وَ ذَکَرِنَا وَ اُنْثَانَا، اَللّهُمَّ مَنْ اَحْیَیْتَهُ مِنَّا فَاَحْیِهِ عَلَی الاِسْلَامِ، وَ مَنْ تَوَفَّیْتَهُ مِنَّا فَتَوَفَّهُ عَلَی الاِیْمَانِ بِرَحْمَتِکَ یَا اَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

اگر میت کودک پسر بود:

اَللّهُمَّ اجْعَلْهُ لَنَا فَرَطًا وَاجْعَلْهُ لَنَا اَجْرًا وَ ذُخْرًا وَ اجْعَلْهُ لَنَا شَافِعًا وَ مُشَفِّعًا.

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

اگر میت کودک دختر بود:

اَللّهُمَّ اجْعَلْهَا لَنَا فَرَطًا وَ اجْعَلْهَا لَنَا اَجْرًا وَ ذُخْرًا وَاجْعَلْهَا لَنَا شَافِعَهً وَ مُشَفَّعَهً.

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

سوره مبارکه فاتحه (حمد)

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

ده سوره آخر قرآن کریم (سور فیل ـ قریش ـ ماعون ـ کوثر ـ کافرون ـ نصر ـ مسد ـ اخلاص ـ فلق ـ ناس

دانلود و مشاهده در آپارات

مشاهده در یوتیوب

صدای استاد حافظ عبدالصالح آخوند حبیب لی

برای حمایت و همراهی با ما، در یوتیوب و آپارات مشترک(subscribe) ما شوید

1 دیدگاه دربارهٔ «آموزش سبقهای نماز»

دیدگاهتان را بنویسید

<